10 OKT 2017
zdielať:
HC Hydrawise 2017

HC Hydrawise 2017

Inteligentná ovládacia jednotka pre automatický závlahový systém. Získajte väčšiu kontrolu nad svojim zavlažovacím systémom.

K ovládacím jednotkám Hydrawise je možné pripojiť ľubovolnú verejnú internetovú meteorologickú stanicu, alebo sa pripojiť k súkromnej meteorologickej stanici po aktivovaní ENTHUSIAST PLAN. Po pripojení meteorologickej stanice je možné nastaviť parametre kedy jednotka má polievať viacej alebo menej poprípade závlahu úplne odstaviť (napr. ak teplota klesne pod 15°C závlaha neprebehne, alebo množstvo zrážok za deň (týždeň), rýchlosť vetra a pod.)

V internetovom prehliadači alebo v aplikácii pre Android a iPhone je možné sledovať aktuálny stav o spotrebe vody (v prípade montáže prietokového senzoru), 30 dňovú históriu zavlažovania (v prípade ENTHUSIAST PLAN je to 365 dní), priradiť fotky k jednotlivým sekciám, spustiť-zastaviť poprípade odstaviť polievanie.

Internetovú ovládaciu jednotku Hydrawise alebo PRO HC (plastový kabinet) je možné inštalovať aj do existujúcich automatických závlahových systémov.

0 komentárov

Komentáre

POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA

Pri nákupe nad €500.00

PORADENSTVO

v oblasti zavlažovacích systémov

PRAVIDEĽNÉ ŠKOLENIA

pre realizačné firmy a projektantov

hunterindustries.com
IRIMON, spol. s.r.o.
hydrawise.com
ANTELCO
SENNINGER
TECHMAR
LightPro